Degutis Studio Architektury

DEGUTIS studio architektury zostało stworzone w 2005 r. przez parę architektów Marzenę Degutis i Rafała Degutis. Ich współpraca, zbierane przez lata doświadczenia zaowocowały wieloma interesującymi projektami budowlanymi i projektami wnętrz.

Wybrane z nich zostały zaprezentowane na niniejszej stronie. Celem DEGUTIS studio architektury jest tworzenie wartościowej architektury pod względem funkcjonalnym, użytkowym i estetycznym, a tym samym spełniającej wymagania Klientów.

Rafał Degutis

W 1997 r. ukończył Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej. W swoich projektach łączy różne formy i style. Najbardziej ceni modernizm i minimalizm. Inspiruje go również art deco. Twierdzi, że dobra architektura powinna być niebanalna, nowatorska, łamiąca schematy.

Marzena Degutis

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej. Dyplom uzyskała w 1999 r. Jest zwolenniczką nowoczesnych i prostych rozwiązań. Hołduje zasadzie: "Proste jest piękne". Ceni sobie współpracę z Inwestorem, bo tylko dobra współpraca przynosi wymierne efekty.